Print Friendly, PDF & Email

Computer Servis KM je založen za účelem poskytování profesionálních a cenově dostupných servisních služeb pro Vaše zařízení. – Stolní počítače, notebooky, domácí hi-fi, auto hi-fi, apod.   Hlavní oblastí působnosti je Středočeský kraj a okolí.   Využijte pohodlné služby z Vašeho domova – přijedeme za Vámi, zjistíme příčinu problému, srozumitelně si vše vysvětlíme, dohodneme další postup a v co nejbližší době navrátíme opravené zařízení zpět na své místo.


Jakýkoliv problém se dá vyřešit. Servis PC Kolín má bohaté zkušenosti v oblasti této jemné technologie. Není žádný problém oprava notebooku v Kolíně, ale i jeho okolí. Neváhejte si nás zavolat i na opravu PC, Kolín je sice nejblíže, ale rádi vám poskytneme služby po celém Středočeském kraji.

Aby vše správně fungovalo, tak vaše zařízení potřebuje správnou péči. Neváhejte, a zavolejte si nás domů na servis notebooku, Kolín a okolí není žádnou překážkou, vše záleží na domluvě. Na nás se můžete plně spolehnout.

Zdeněk
2022-07-29
Výměna baterie u MacBoook Pro proběhla na jedničku. Všem doporučuji!!!!
Lucie Jiránková
2022-02-04
Naprostá spokojenost - individuální přístup, rychlá oprava a po celou dobu nadstandardní informovanost. Služeb bych rozhodně využila znovu.
Josef Zmek
2022-01-12
Karel Modr
2021-05-06
jsem majitelem

Najdete nás 

Bezručova 866, Kolín 280 02 Česká Republika

    Kontaktujte nás

       Karel Modr +420 776-338-750

Kontaktujte nás