Windows Server 2012 R2 Datacenter

1299 

Kategorie:

Popis

Print Friendly, PDF & Email

Windows Server 2012 R2 DataCenter vám přináší nejen nové uživatelské rozhraní, ale nabízí mnoho nových funkcí a vylepšení v oblasti sítě, aplikace a webovou platformu, paměti, virtuální desktopové infrastruktury, jakož i informací a přístup ochrana k dispozici. Se Win Server 2012 R2 DataCenter Zvyšte produktivitu a výkon serverů.

Efektivní práce se systémem Windows Server 2012 R2 DataCenter

Microsoft Windows Server 2012 R2 DataCenter pro menší, ale i větší firmy, má k dispozici schopnost provádět sebekritickou kontrolu nad pracovní zátěží tím, že zvýší a zlepší výkon, reaguje na náhlé změny potřeby obsluhy at sítě, systému nebo procesu. Kromě toho Windows Server R2 DataCenter 2012 zvyšuje ochranu proti selhání a stabilní možností obnovení. Win Server 2012 R2 DataCenter umožňuje vyvinou díky velice pokročilé podpoře otevřených rámců, aplikace a webové stránky.

Větší flexibilita s virtualizací a cloud službami

Microsoft Windows Server 2012 R2 DataCenter nabízí virtuální desktopové infrastruktury. S pomocí přesunu aplikace přes poskytovatele služeb můžete snadno škálovat aplikace v místním DataCenteru stejně jako ve veřejném cloudu a to velmi flexibilně. Četné možnosti ukládání a VHD – duplikace ve Windows Server R2 DataCenter 2012 vám ušetří náklady na skladování. Moderní uživatelské rozhraní vychází z verze systému Microsoft Windows 8 a usnadňuje vám provozovat systém s pomocí dotykové obrazovky.

Hlavní rozdíl mezi Windows Server 2012 DataCenter a standardní verzí je ten, že v počtu možných virtuálních instancí na dvou strojích je limitován, zatímco počet DataCenter-Edition je neomezený. Požadavky na systém Windows Server 2012 R2 DataCenter odpovídají těm z předchozí verze Windows DataCenter Server 2012, kde jsou podporovány dva fyzické procesory.

Nové funkce v systému Win Server 2012 R2 DataCenter

Spolehlivý systém Windows Server 2012 R2 DataCenter- efektivní optimalizace výkonu s mnoho nových programů a funkcí:

  • Microsoft Windows Azure: Cloud zálohování serveru
  • Moderní uživatelské rozhraní: optimalizován pro práci s dotykovou obrazovkou
  • Správce úloh Novinka: Optimalizované proudění a povrchové
  • PowerShell 3.0: Vylepšená správa Nastavení systému
  • SMB 3.0: Lepší přístup pro sdílení souborů
  • IIS 8.0: Extended Validation (Rozšířená ověření): správa certifikátů

Další nové funkce, které navíc nabízí Windows Server R2 DataCenter 2012 ve srovnání s předchozí verzí, jsou paměťová místa skladování tiering QoS a sdílené VHDX.

Vylepšená správa dat

S Microsoft Windows Server 2012 R2 DataCenter byl známý systém souborů NTFS doplněn o refs. To poskytuje zejména optimální podporu operačního server a byla vyvinuta výhradně pro ukládání dat na serverech. Windows Server 2012 R2 DataCenter vám nyní take poskytuje kontrolu dynamického přístupu. Toto takzvané dynamické řízení přístupu reguluje přístup k datum pomocí metadata. Nová funkce pracuje na zabezpečení služby Active Directory a chrání vaše data tím, že brání například neoprávněnému přístupu během operace přesunování dat.

Licence platná na jeden server.

OEM licence.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Windows Server 2012 R2 Datacenter“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.